Skip to content

Matches and tournaments

Showing matches from today onwards.

  1. Dorking v Beare Green

    6.45pm today

  2. Plumpton Ladies v Adastra Ladies

    6.45pm today

  3. Laughton Ladies v Ringmer Ladies

    6.45pm today

  4. Newick Mixed v Uckfield RFC Mixed

    6.45pm today

  5. Barcombe Ladies v Wivelsfield

    6.45pm today

  6. Brightling Mixed v Icklesham Mixed

    6.45pm today

  7. Maresfield Mixed v Nutley Mixed

    7pm today

  8. Worthing and Ferring Ladies v East Preston

    tomorrow

  9. Burpham v Pagham

    tomorrow

  10. Slindon v Yapton

    tomorrow

  11. Arundel Stoolball Club v Middleton Ladies

    tomorrow

  12. Lewes Arms v Fairwarp

    6.30pm tomorrow

  13. Fordcombe Ladies v Bidborough Ladies

    6.30pm tomorrow

  14. Ashurst and Blackham Ladies v Penshurst Ladies

    6.30pm tomorrow

  15. Speldhurst v Leigh Ladies

    6.30pm tomorrow

  16. Weald Ladies v Penshurst Ladies

    6.30pm tomorrow

  17. Hildenborough Ladies v Causeway Ladies

    6.30pm tomorrow

  18. Uckfield RFC Ladies v Punnetts Town

    6.45pm tomorrow

  19. Hartfield Ladies v Fletching Ladies

    6.45pm tomorrow

  20. Nutley Ladies v Newick Ladies

    6.45pm tomorrow

  21. North Holmwood v Wonersh

    6.45pm tomorrow

  22. Strood Green Ladies v Beare Green

    this Thursday

  23. Owen Williams v Seaford Bonfire Society

    6.30pm this Thursday

  24. New School Ninjas v Education

    6.30pm this Thursday

  25. Fairwarp v Hartfield Mixed

    6.45pm this Thursday

  26. Laughton Ladies v Barcombe Ladies

    6.45pm this Thursday

  27. Hooe Ladies v Icklesham Ladies

    6.45pm this Thursday

  28. Wonersh v Alfold Ladies

    6.45pm this Thursday

  29. Ringmer Ladies v Plumpton Ladies

    6.45pm this Thursday

  30. Wivelsfield v Adastra Ladies

    6.45pm this Thursday

  31. East Preston v Clymping

    Monday 24 June

  32. Barns Green v Pulborough

    Monday 24 June

  33. Broadbridge Heath v Steyning and District

    Monday 24 June

  34. Amberley v Aldingbourne Ladies

    Monday 24 June

  35. Penshurst Ladies v Fordcombe Ladies

    6.30pm, Monday 24 June

  36. Leigh Ladies v Bidborough Ladies

    6.30pm, Monday 24 June

  37. Stonewall Park v Ashurst and Blackham Ladies

    6.30pm, Monday 24 June

  38. Hildenborough Ladies v Weald Ladies

    6.30pm, Monday 24 June

  39. Maresfield Ladies v Hartfield Ladies

    6.45pm, Monday 24 June

  40. Punnetts Town v Nutley Ladies

    6.45pm, Monday 24 June

  41. Fletching Ladies v Newick Ladies

    6.45pm, Monday 24 June

  42. Beare Green v Alfold Ladies

    6.45pm, Monday 24 June

  43. Strood Green Ladies v Ewhurst

    Tuesday 25 June

  44. Causeway Ladies v Speldhurst

    6.30pm, Tuesday 25 June

  45. Dorking v Wonersh

    6.45pm, Tuesday 25 June

  46. Wivelsfield v Isfield

    6.45pm, Tuesday 25 June

  47. Adastra Ladies v Ringmer Ladies

    6.45pm, Tuesday 25 June

  48. Barcombe Ladies v Plumpton Ladies

    6.45pm, Tuesday 25 June

  49. Hartfield Mixed v Maresfield Mixed

    7pm, Tuesday 25 June

  50. Pagham v Arundel Stoolball Club

    Wednesday 26 June

Next page