Skip to content

Matches and tournaments

Showing matches from today onwards.

  1. Aldingbourne Ladies v Pulborough

    Monday 29 July

  2. Steyning and District v Amberley

    Monday 29 July

  3. Barns Green v East Preston

    Monday 29 July

  4. Leigh Mixed v Hartfield Mixed

    6.30pm, Monday 29 July

  5. Hildenborough Mixed v Penshurst Mixed

    6.30pm, Monday 29 July

  6. Weald Ladies v Causeway Mixed

    6.30pm, Monday 29 July

  7. Catsfield Mixed v Icklesham Mixed

    6.45pm, Tuesday 30 July

  8. Isfield v Chiddingly

    6.45pm, Tuesday 30 July

  9. Worthing and Ferring Ladies v Middleton Ladies

    Wednesday 31 July

  10. Yapton v Arundel Stoolball Club

    Wednesday 31 July

  11. Eastergate Ladies v Burpham

    Wednesday 31 July

  12. East Preston v Slindon

    Wednesday 31 July

  13. Uckfield RFC Mixed v Lewes Arms

    6.30pm, Wednesday 31 July

  14. Blackstone v Partridge Green

    6.30pm, Thursday 1 August

  15. Education v Maresfield Mixed

    6.30pm, Thursday 1 August

  16. Tip & Mix v Owen Williams

    6.30pm, Thursday 1 August

  17. Icklesham Ladies v Pett Ladies

    6.45pm, Thursday 1 August

  18. Barns Green v Steyning and District

    Monday 5 August

  19. Amberley v Pulborough

    Monday 5 August

  20. Clymping v Aldingbourne Ladies

    Monday 5 August

  21. Broadbridge Heath v East Preston

    Monday 5 August

  22. Penshurst Mixed v Leigh Mixed

    6.30pm, Monday 5 August

  23. Causeway Mixed v Hartfield Mixed

    6.30pm, Monday 5 August

  24. Weald Ladies v Hildenborough Mixed

    6.30pm, Monday 5 August

  25. Blackstone v Lindfield

    6.30pm, Tuesday 6 August

  26. Icklesham Mixed v Scorpions Mixed

    6.45pm, Tuesday 6 August

  27. Burpham v Slindon

    Wednesday 7 August

  28. Arundel Stoolball Club v Eastergate Ladies

    Wednesday 7 August

  29. Yapton v Middleton Ladies

    Wednesday 7 August

  30. Worthing and Ferring Ladies v Pagham

    Wednesday 7 August

  31. Lewes Arms v Seaford Bonfire Society

    6.30pm, Wednesday 7 August

  32. Blackstone v Ditchling

    6.30pm, Thursday 8 August

  33. Seaford Bonfire Society v Maresfield Mixed

    6.30pm, Thursday 8 August

  34. Tip & Mix v Education

    6.30pm, Thursday 8 August

  35. Icklesham Mixed v Pett Mixed

    6.45pm, Thursday 8 August

  36. Aldingbourne Ladies v Amberley

    Monday 12 August

  37. Leigh Mixed v Causeway Mixed

    6.30pm, Monday 12 August

  38. Weald Ladies v Penshurst Mixed

    6.30pm, Monday 12 August

  39. Hartfield Mixed v Hildenborough Mixed

    6.30pm, Monday 12 August

  40. East Preston v Eastergate Ladies

    Wednesday 14 August

  41. Burpham v Yapton

    Wednesday 14 August

  42. Arundel Stoolball Club v Worthing and Ferring Ladies

    Wednesday 14 August

  43. Middleton Ladies v Pagham

    Wednesday 14 August

  44. Lewes Arms v Angmering Mixed

    6.30pm, Wednesday 14 August

  45. Amberley v Clymping

    Monday 19 August

  46. Middleton Ladies v East Preston

    Wednesday 21 August

  47. Fairwarp v Lewes Arms

    6.30pm, Wednesday 21 August

  48. East Preston v Worthing and Ferring Ladies

    Wednesday 28 August

  49. Lewes Arms v Heathfield Bonfire Society

    6.30pm, Wednesday 28 August

  50. Lewes Arms v Chailey Stoolball

    6.30pm, Wednesday 4 September

Previous page